Villamosmérnök műszaki előkészítő

  • Cég neve

    Pallér Csarnok Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • villamos kivitelezési projekt tervdokumentáció felmérése
  • ajánlatok bekérése, versenyeztetés
  • építésvezetőkkel, beszállítói, alvállalkozói körökkel kommunikáció, kapcsolattartás
  • helyszíni bejárásokon való részvétel
  • ajánlatok, költségbecslések készítése
  • dokumentáció összeállítása
  • megvalósulási tervek rajzolása, készítése
  • építéshelyi egyeztetések

Elvárások

  • pályakezdő és tapasztalt kollégákat is keresünk
  • villamosmérnöki végzettség
  • villamos energia elosztás ismeretei
  • megbízható Word, Excel ismeretek
  • AutoCad ismerete

Előnyt jelent

  • német és vagy angol kommunikációs szintű nyelvtudás írásban/szóban

Amit kínálunk

  • stabil a vállalati hátterünk
  • hosszú távra tervezünk munkatársainkkal, több kollégánk 5 évnél régebben dolgozik a cégnél
  • cégpolitikánk előtérbe helyezi a család és munkahely közötti egyensúly megteremtését
  • munkahelyi környezetünk modern és zöldövezeti
  • jó hangulatú, fiatalos légkör vár rád
  • anyagilag (kiemelkedő kereseti lehetőség és céges telefon) és emberileg is megbecsülünk.

Céginformáció

A Pallér Csarnok Kft. 2006-ban alapított gyártó- és üzemcsarnokok, logisztikai raktárak tervezésére és generálkivitelezésére specializálódott magyar tulajdonban lévő vállalkozás. A cég növekedésének motorja a minőségen, a kimondott szavak erejében, vevőink elégedettségében és jól teljesítő munkatársai kimagasló támogatásában keresendő – a legjobb megbízókat csakis a legjobb csapat szolgálhatja.

Villamosmérnök műszaki előkészítő munkatársat keresünk.

Legyél Te is a csapatunk tagja!

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.